Kontakt

W naszej aptece znajdą Państwo szeroki asortyment zarówno leków wydawanych na receptę, jak i leków bez recepty, suplementów diety, dermokosmetyków, artykułów medycznych i higienicznych.

Przygotowujemy również leki recepturowe. W celu skrócenia ewentualnego oczekiwania na realizację recepty zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego


Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1997 r., kiedy to przy poznańskim Rynku Łazarskim – w miejscu działającej od 1925 r. drogerii – powstała Apteka „Rosa”. Na przestrzeni lat dzięki trosce o naszych pacjentów zyskaliśmy renomę, wyznaczając tym samym wysokie standardy obsługi klienta.

Naszym największym atutem jest indywidualne traktowanie każdego pacjenta, tak aby otrzymał on dokładnie to, czego potrzebuje.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno leki gotowe jak i recepturowe, suplementy diety, kosmetyki, materiały medyczne oraz higieniczne. Jednocześnie każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby ceny produktów w naszych aptekach były możliwie jak najatrakcyjniejsze.

W związku z obowiązujących w Polsce od 1 stycznia 
2012 r. nowym prawem farmaceutycznym, niniejsza strona internetowa stanowi jedynie informację o działalności firmy i asortymencie aptek.