Dbamy o zdrowie od 25 lat.

W naszej aptece znajdą Państwo szeroki asortyment zarówno leków wydawanych na receptę, jak i leków bez recepty, suplementów diety, dermokosmetyków, artykułów medycznych i higienicznych.

Przygotowujemy również leki recepturowe. W celu skrócenia ewentualnego oczekiwania na realizację recepty zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.


Kontakt


0
Lat doświadczenia
0
Apteki

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1997 r., kiedy to przy poznańskim Rynku Łazarskim – w miejscu działającej od
1925 r. drogerii – powstała Apteka „Rosa”. Na przestrzeni lat dzięki trosce o naszych pacjentów zyskaliśmy renomę, wyznaczając tym samym wysokie standardy obsługi klienta.

Naszym największym atutem jest indywidualne traktowanie każdego pacjenta, tak aby otrzymał on dokładnie to, czego potrzebuje.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno leki gotowe jak i recepturowe, suplementy diety, kosmetyki, materiały medyczne oraz higieniczne. Jednocześnie każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby ceny produktów w naszych aptekach były możliwie jak najatrakcyjniejsze.

W związku z obowiązujących w Polsce od 1 stycznia 2012 r. nowym prawem farmaceutycznym, niniejsza strona internetowa stanowi jedynie informację o działalności firmy i asortymencie aptek.

Nasza oferta

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo między innymi: 

01.
Leki gotowe
02.
Leki recepturowe
03.
Leki homeopatyczne
04.
Leki na zamówienie
05.
Suplementy diety
06.
Preparaty dla kobiet w ciąży, matek karmiących i niemowląt.
07.
Dermokosmetyki
08.
Artykuły higieniczne i medyczne
09.
Ciśnieniomierze, termometry elektroniczne, glukometry.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

19 lat na rynku aptecznym pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia.

Podejście do klienta i wiedza

Wykwalifikowani i uprzejmi farmaceuci odpowiedźą na wszystkie pytania.

Lokalizacja

Apteki w trzech bardzo dogodnych lokalizacjach.

Asortyment

Bardzo dobrze zaopatrzone apteki o zróżnicowanym asortymencie.

Dlaczego mY?

Głównym celem, który przyświeca naszej działalności jest niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują. Dodatkowo pomagamy w prowadzeniu zdrowego typu życia, utrzymaniu zdrowia oraz podnoszeniu Państwa wiedzy na ten temat.

Drogi Pacjencie

Niezależnie od celu w jakim udasz się do naszej Apteki, czekają na Ciebie nasi wykwalifikowani i uprzejmi 
farmaceuci. Posiadają oni olbrzymia wiedzę, którą chętnie się z Tobą podzielą. Nasz specjalistyczny personel odpowie na wszystkie Państwa pytania, doradzi w wyborze leku i zaproponuje tańsze zamienniki. Mogą Państwo liczyć na rozmowę i zakupy w przyjemniej i życzliwej atmosferze.